این خدمت مناسب برای شرکت‌هایی است که مایل به استفاده از سیستم‌های پیشرفته مدیریتی هستند.

در این خدمت، مشاوران مدیریت پروژه ما اقدام به بررسی پروژه‌های شما می‌کنند.

تهیه اهداف تجاری، تعریف فرآیندها (راه‌اندازی پروژه، هدایت پروژه، آغازش پروژه و …)، تعریف زیر فرآیندها و … بخشی از خدماتی است که در این خدمت صورت می‌گیرد. تشکیل تیم مدیریت پروژه، تعریف زمینه‌ها (انگیزه تجاری، سازمان، کیفیت، برنامه‌ها و …) بر اساس آخرین استانداردها و متودولوژی‌ها، پشتیبانی از تیم پروژه شما تا دستیابی به اهداف تجاری و تحویل پروژه‌های موجود بخشی دیگر از خدمات ما می‌باشد.

هم‌زمان با ارایه خدمات مرحله اول (خدمات مدیریت پروژه)، مرحله دوم (توسعه نرم افزار و یکپارچه‌سازی) آغاز می‌شود.

پس از تهیه روش‌های اجرایی، لیست ذی‌نفعان، دستورالعمل‌ها و … بانک اطلاعاتی مناسب سازمان شما را طراحی و فرم‌های مورد نیاز جهت جمع‌آوری داده‌ها و اطلاعات را ایجاد می‌کنیم سپس سطوح دسترسی برای هر فرم (شامل تهیه کننده، تایید کننده و سایر ذی‌نفعان) را تعریف کرده و تنظیمات لازم را انجام می‌دهیم.

در پاسخ به نیاز‌های سطوح مختلف مدیریتی (سازمان، هدایت، مدیریت و تحویل) گزارش‌های سفارشی شده تهیه و به بانک اطلاعاتی متصل می‌شود

طبیعی است، با توجه به امکانات بی‌نظیر شیرپوینت و پراجکت سرور تمامی فرم‌ها و گزارش‌ها، در کوتاه‌ترین زمان در اختیار ذی‌نفعان قرار می‌گیرد.

با توجه به حذف بسیاری از پردازش‌های انسانی، می‌توان ادعا کرد، این سیستم در کاهش زمان، خطا و منابع انسانی تاثیر مثبتی در سازمان شما خواهد گذاشت، همچنین با توجه به امکان اتصال به سایر بانک‌های اطلاعاتی، امکان ارتباط یا ادغام با سایر نرم‌افزارها (مالی، انبار و …) میسر خواهد بود

کاهش هزینه‌های مدیریت پروژه، تداوم کسب و کار از طریق منابع ما و انتقال دانش فقط بخشی از دست‌آوردهای این همکاری برای شما خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.