این خدمت مناسب برای شرکت‌هایی است که مایل به استفاده از سیستم‌های پیشرفته مدیریتی و انتقال دانش به داخل شرکت می‌باشند.

در این خدمت، مشاوران مدیریت پروژه ما اقدام به بررسی پروژه‌های شما کرده و ساختار شرکت شما را بر اساس آخرین استانداردها و متودولوژی‌ها بازسازی می‌کنند.

تهیه اهداف تجاری، تعریف فرآیندها (راه‌اندازی پروژه، هدایت پروژه، آغازش پروژه و …)، تعریف زیر فرآیندها و … بخشی از خدماتی است که در این خدمت صورت می‌گیرد. طبیعی است داشتن سال‌ها تجربه، ما را در کاهش زمان پیاده‌سازی، جلوگیری از دوباره‌کاری و پیش‌گیری از مشکلات رایج یاری خواهد کرد.

پس از انجام مرحله اول (خدمات مشاوره)، مرحله دوم (توسعه نرم افزار و یکپارچه‌سازی) آغاز می‌شود.

پس از تهیه روش‌های اجرایی، لیست ذی‌نفعان، دستورالعمل‌ها و … بانک اطلاعاتی مناسب سازمان شما را طراحی و فرم‌های مورد نیاز جهت جمع‌آوری داده‌ها و اطلاعات را ایجاد می‌کنیم سپس سطوح دسترسی برای هر فرم (شامل تهیه کننده، تایید کننده و سایر ذی‌نفعان) را تعریف کرده و تنظیمات لازم را انجام می‌دهیم.

در پاسخ به نیاز‌های سطوح مختلف مدیریتی (سازمان، هدایت، مدیریت و تحویل) گزارش‌های سفارشی شده تهیه و به بانک اطلاعاتی متصل می‌شود

طبیعی است، با توجه به امکانات بی‌نظیر شیرپوینت و پراجکت سرور تمامی فرم‌ها و گزارش‌ها، در کوتاه‌ترین زمان در اختیار ذی‌نفعان قرار می‌گیرد.

با توجه به حذف بسیاری از پردازش‌های انسانی، می‌توان ادعا کرد، این سیستم در کاهش زمان، خطا و منابع انسانی تاثیر مثبتی در سازمان شما خواهد گذاشت، همچنین با توجه به امکان اتصال به سایر بانک‌های اطلاعاتی، امکان ارتباط یا ادغام با سایر نرم‌افزارها (مالی، انبار و …) میسر خواهد بود

تسهیل فرآیند‌های فوق، شما را در اخذ تصمیمات کلیدی یاری خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.