لغو گردهمایی های انتخاباتی

دو نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از بیم شیوع ویروس کرونا گردهمایی های انتخاباتی خود را لغو کردند.

بایدن و سندرز گردهمایی های انتخاباتی خود را لغو کردند

بایدن و سندرز گردهمایی های انتخاباتی خود را لغو کردند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، «جو بایدن» و «برنی سندرز» دو نامزد حزب دموکرات در رقابتهای مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام کردند که گردهمایی‌های انتخاباتی خود در روز سه شنبه را به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کرونا لغو می‌کنند.

پیرو لغو این گردهمایی‌ها، حزب دموکرات نیز اعلام کرد که مناظره این دو نامزد رقیب بدون حضور تماشاچی برگزار خواهد شد.

گفتنی است که این نخستین رویدادهای مهم و انتخاباتی آمریکا است که به دلیل شیوع کرونا لغو شده اند.

هر دوی این گردهمایی‌های انتخاباتی قرار بود در شهر کلیولند ایالت اوهایو برگزار شود.

لازم به ذکر است که رقابتها برای تعیین نامزد حزب دموکرات سه شنبه هفته آینده در ایالات اوهایو، فلوریدا، ایلینوی و آریزونا برگزار می‌شود.

معاون سابق باراک اوباما، با پیروزی در ایالت مهم میشیگان، شانس خود برای رقابت با ترامپ را در دور نهایی انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا افزایش داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، جو بایدن نامزد انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا و کسی که در کارنامه حرفه‌ای خود عنوان معاونت سابق ریاست جمهوری این کشور را یدک می‌کشد؛ موفق شد در ادامه انتخابات درون حزبی دموکرات‌ها، پیروزی در ایالت سرنوشت‌ساز میشیگان با ۱۲۵ موکل انتخاباتی را از آن خود کند.

این پیروزی ضربه محکمی برای برنی سندرز رقیب سوسیالیست وی محسوب می‌شود که با صف‌آرایی همرزمان دموکراتش برای سلب عنوان نامزدی نهایی حزب، مواجه شده است.

بایدن در سه‌شنبه‌ای که گذشت، پیروزی در ۲ ایالت میسوری و می‌سی‌سی‌پی را هم از آن خود کرد.

گفتنی است در رقابت ۲۰۱۶، سندرز پیروزی در رقابت مقدماتی میشیگان را از آن خود کرد بنابراین شکستی که امسال برای وی در این ایالت رقم خورد، بسیار سنگین تلقی می‌شود.

به این ترتیب، انتظار می‌رود بایدن که از سوی دونالد ترامپ، «خواب آلود» لقب گرفته؛ از بیشترین شانس برای رقابت با وی در دور نهایی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که در نوامبر ۲۰۲۰ برگزار می‌شود؛ برخوردار باشد.

30 thoughts on “لغو گردهمایی های انتخاباتی

  1. Некоторые из скважин со времени мероприятия восстановительного комплекса мероприятий смогут быть снова введены в текущую эксплуатацию. Тем более что сумма таких выполненных работ в 10 раз ниже суммы непосредственных сооружений.
    Обеспечено повышение сбыта водозаборной скважины не менее 30% от существующего на момент старта задач.

    В 80% случаях скважины возобновляются до начальных данных при включении в текущую эксплуатацию скважины, что становится альтернативой производства буровых работ новой скважины.

    Мы фирмы по Очистке колодцев, отстойников и Обустройству водозаборных скважин предлагаем свои услуги всем, как частным так и общественным системам.

    Спецводсервис – Увеличение производительности водозаборных скважин

Comments are closed.